İçeriğe geç
Anasayfa » AKLIMA TAKILAN SORULAR

AKLIMA TAKILAN SORULAR

İnstagramdaki @gazozadasi sayfamızdan bizi takip edebilirsin. Böylece takipçilerimizle ürün paylaşımları konusunda  iletişim kurabilirsin.

Kişisel verileri koruma  kapsamında, instagram adresini sadece sana ulaşmak için kullanacağız. Bu konuda rahat ol! Kişisel bilgilerini başka kimse ya da kurumla paylaşmayacağız.

Tüm ürünleri “gazozadasi ” sayfasına ait olan @gazozadasipanayir instagram sayfamızdaki kategorilerden bulabilir, ihtiyacın olan ürünleri talep edebilir, ürün sahibi ile iletişim kurabilirsin. Bu sayfa kişilerin gelir durumu ile ilgilenmez, sadece ihtiyaçlara odaklanır.

Paylaşmak istediğin ürünlerin fotoğraflarını, gazozadasi  intagram hesabımıza dm’den gönderebilirsin; ancak karşı tarafın anlayabilmesi için ürün özelliklerini ve üründe olan hasarları belirtmen gerekiyor. Hepimiz çok değerli olduğumuz için, fotoğraflarına özenmeni, ürünlerin bakımını yapmanı, yıkayıp,ütüleyerek alıcıya göndermeni rica ediyoruz.

Burada hiçbir ürüne para ödenmez.Sadece kargo ücreti alıcıya ait.

Ürüleri birbirimizle ücretsiz olarak paylaşıyoruz; ancak talep ettiğin ürünün kargo ücreti sana ait.

Paylaşmayı seviyor, ücretsiz ürün paylaşımını destekliyorsan sen de elinde fazla olan ürünlerinin fotoğraflarını  gazozadasi instagram sayfamıza dm’den gönderebilirsin! Senden gelenler çok ama çok kıymetli.Başka insanlarla paylaşmak eminiz ki seni de çok mutlu edecek…Birbirimizden almak varken neden para kullanalım ki?